SPECJALISTA DS. SOCJALMEDIA

Firma handlowa NOMENO, w związku z prężnym rozwojem w profesjonalnej branży fryzjerskiej, poszukuje do pracy na stanowisko Specjalista d/s Social Media.

Do zadań należało będzie samodzielne prowadzenie na bieżąco profili i fanpage’ów w mediach społecznych (tj. FB, IG, YouTube, Tik-Tok, inne), redagowanie i publikowanie postów, interakcja i aktywizowanie użytkowników mediów społecznościowych, moderowanie komentarzy i kreowanie pozytywnego wizerunku marek w kanałach mediów społecznościowych. Negocjacje i ciągła współpraca z influencerami i blogerami, organizacja sesji video i zdjęciowych pod potrzeby social mediów. Dbałość o przejrzysty, estetyczny, a przede wszystkim efektywny przekaz marketingowy.

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia, znajomości narzędzi i kanałów oraz umiejętności swobodnego poruszania się w świecie Social Media (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok)
  • Znajomości trendów i podążanie za nowościami
  • Umiejętności amatorskiej fotografii i filmowania
  • Umiejętność tworzenia contentu pod kątem SEO – „lekkie pióro”
  • Posługiwania się płynną polszczyzną
  • Komunikatywności, pasji i zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Niestandardowego, kreatywnego podejścia do wyzwań
  • Inicjatywy, samodzielności i skuteczności w działaniu
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i dbałości o detale
  • Dodatkowych atutem będzie znajomości programów graficznych np. Canva, pakiet Adobe, itp.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Mobilność, mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pracę ze znanymi światowymi markami kosmetycznymi,
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży w środowisku międzynarodowym.
  • Fantastyczną atmosferę
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności
  • Opiekę zdrowotną
  • Kartę Multisport i Ubezpieczenie Grupowe
  • Atrakcyjne rabaty na zakup profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich

INSTRUKTOR

Dołącz do elitarnego grona INSTRUKTORÓW REVLON PROFESSIONAL i prowadź warsztaty, szkolenia fryzjerskie i pokazy.

  • Znasz i pracujesz na produktach marki REVLON PROFESSIONAL

  • Dysponujesz dużą techniczną wiedzą fryzjerską i co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie.

  • Pracujesz czysto i schludnie.

  • Lubisz się dzielić wiedzą i masz w tym doświadczenie.

  • Radzisz sobie w sytuacjach stresowych.

  • Realizujesz się w roli showmana, a scena i wystąpienia publiczne – to Twój żywioł.

  • Dysponujesz czasem.

  • Chcesz rozwijać swój warsztat fryzjerski, poznawać najnowsze trendy i techniki we współpracy z międzynarodową marką.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów zgodnie z określonymi standardami marki.

  • Udział w Pokazach marki REVLON PROFESSIONAL.

  • Realizacja programu szkoleniowego marki.

  • Przekazywanie pozyskanej wiedzy technicznej i umiejętności zawodowych.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki w branży fryzjerskiej,

  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • Szeroka znajomość produktów REVLON PROFESSIONAL,

  • Codzienna praca z wykorzystaniem pełnej gamy produktów REVLON PROFESSIONAL.

  • Umiejętne poruszanie się po zagadnieniach kolorymetrii.

  • Możliwość wygospodarowania 2-3 dni w tygodniu w celu prowadzenia szkoleń.

  • Umiejętne wykonywanie prezentacji przy pomocy narzędzi multimedialnych i oprogramowania Power Point MS Office.

  • Chęć rozwoju zawodowego

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista i kreatywność.

  • Systematyczność i odpowiedzialność.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

  • Aktywne prawo jazdy kat. B i samochód.

Oferujemy

  • Ciekawą pełną wyzwań, odpowiedzialną współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą, będącej częścią międzynarodowego koncernu. Gwarantujemy współpracę z marką będącą liderem na rynku światowym profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.

  • Pracę w gronie doświadczonych stylistów, kolorystów i edukatorów, którzy szlifują swój warsztat fryzjerski  na  licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych prowadzonych przez Międzynarodowy Zespół Edukatorów REVLON Professional.

  • Możliwość uczestniczenia w ogólnopolskich pokazach i seminariach Revlon Professional w roli Instruktora/Edukatora marki.

  • Profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy.

  • Promowanie i reklamę na portalach społecznościowych i stronie internetowej firmy, jak również w czasopismach branżowych.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu REVLON PROFESSIONAL.

  • aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów;

  • przyjmowanie zamówień i systematyczna obsługa klientów

  • realizacja planu sprzedażowego

  • monitorowanie płatności klientów

  • aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • czynny udział w rozwoju biznesu

  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • UDOKUMENTOWANE doświadczenie na stanowisku handlowca (mile widziane w branży fryzjerskiej, kosmetyki profesjonalnej)

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność pracy pod presja czasu i zadań,

  • wysoka kultura osobista, kreatywność

  • systematyczność

  • chęć rozwoju zawodowego

  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu;

  • szkolenie od podstaw

  • profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Siedziba firmy: Warszawa
Miejsce pracy – teren województw: śląskiego, małopolskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego.

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Photo or GIF
Gif
GIF format